«

»

Strefy zmian

Na trasie Speed będą 2 strefy zmian. Na obie strefy uczestnicy NIE mają możliwości zdeponowania własnych przepaków. Na obu strefach organizator zapewnia dostęp do pitnej wody. Dodatkowo po etapie nr 2 – pieszym – zawodnicy mogą w strefie zostawić niepotrzebny sprzęt (np. buty biegowe), który będzie odwieziony na metę.

Na trasie Adventure strefy zmian są cztery:

Strefa zmian A – po etapie 1 (rowerowym) i etapie 4 (pieszym) – zawodnicy mogą zdeponować przepak – maksymalnie 80l. Organizator zapewnia dostęp do wody pitnej.
Strefa zmian B – po etapie 2 (pieszym) przed etapem 3 (kajakowym) – brak przepaków – zawodnicy pobierają kajaki, wiosła i kapoki dostarczone przez organizatora. Tuż obok startu etapu kajakowego znajduje się sklep spożywczy.
Strefa zmian C – po etapie 3 (kajakowym), przed etapem 4 (pieszym) – brak przepaków – zawodnicy zostawiają kajaki, wiosła i kapoki. Mogą też zostawić inny niepotrzebny sprzęt, który zostanie im przewieziony na metę.
Strefa zmian D – po etapie 5 (rowerowym) i po etapie 6 (pieszym) – zawodnicy mogą zdeponować przepak – maksymalnie 80l. Organizator zapewnia dostęp do wody pitnej. Na 90% będzie dostęp również do wrzątku.

Przepaki zawodnicy deponują w bazie rajdu przed startem w odpowiednio oznaczonych torbach/skrzyniach.

Na trasie Relax – organizator zapewnia wodę pitną przed i po etapie kajakowym.