lis 19

Wyniki trasy AR

Uff, wszyscy na mecie. Część dotrwała do świtu. Wyniki trasy AR poniżej. 13 zespołów ukończyło całą trasę, pozostałe ominęły jakieś punkty, ale wszystkie dotarły o własnych siłach na metę.

WynikiAR

lis 19

Wyniki trasa piesza

Świeże wyniki z trasy pieszej.

Wyniki_TP

lis 15

Komunikat startowy

Poniżej komunikat startowy z mamy nadzieję wszystkimi informacjami. Pamiętajcie, żeby ciepło się ubrać. Temperatura odczuwalna w nocy ma być około -8 stopni…

Komunikat techniczny

lis 14

Formularz zgłoszeniowy zamknięty

Stało się. Na trasie pieszej osiągnęliśmy 80 uczestników. Chcesz jeszcze wystartować? Napisz do nas maila na kontakt@adventuresport.pl, jeśli ktoś zwolni miejsce dopiszemy Cię do listy.

lis 12

Zapisy, ostatnie miejsca

Zdecydowaliśmy się zamknąć zapisy na trasę AR (jak ktoś jeszcze bardzo by chciał to poprosimy o maila i zobaczymy co da się zrobić).
Na trasie pieszej limit uczestników ustalamy na 80, więc w tym momencie jest jeszcze 8 wolnych miejsc.

lis 10

Strefy zmian

Poniżej przedstawiamy schemat trasy AR w wersji opisowej (wraz z strefami zmian). Strefy zmian na trasie będą cztery, ale tylko w tej przed etapem rowerowym będziecie mieć dostęp do swoich rzeczy. Czyli na start bierzecie do plecaka jedzenie i picie na etapy biegowe i kajakowe (+ coś cieplejszego do ubrania na kajak), a w strefie zmian D możecie się przebrać i przepakować plecak na etap rowerowy. Dodatkowo zespołom, które posiadają własne wiosła dajemy możliwość zdeponowania ich na strefę zmian A, my zapewniamy wiosła dostarczone przez dostawcę kajaków.

Schemat trasy AR

paź 31

Baza rajdu

szkolaMiło nam poinformować, że bazą tegorocznego Nocnego Marka będzie budynek Zespołu Szkół nr 28 przy ulicy Kromera 11 w Bydgoszczy. Będziemy mieć do dyspozycji dużą halę gimnastyczną z szatniami i natryskami. Baza czynna od 14:00 w sobotę 18 listopada.

paź 18

Schemat trasy AR

schematNM

paź 11

Baza rajdu i wstępny schemat

Bazą rajdu na 99% będzie jedna ze szkół w Fordonie (dzielnica Bydgoszczy). W związku z czym dojazd na rajd będzie w tym roku bardzo prosty.

Jeśli chodzi o trasę AR to wstępny schemat prezentuje się następująco:

E1 – etap biegowy – 20km (fragmenty na mapie do BnO)
E2 – spływ Brdą – 9km (dość szybki nurt czas spływu ok. 70min)
E3 – etap biegowy po starówce – 4km
E4 – spływ Brdą – 13km (dość szybki nurt czas spływu ok. 110min)
E5 – bieg – dobieg do bazy zawodów -3km
E6 – rower – 50km

 

sie 17

Nocny Marek 2017

Tegoroczny Nocny Marek odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę z 18 na 19 listopada. Do wyboru dwie trasy: AR o długości około 100 kilometrów z rowerem, bieganiem i kajakiem, a także trasa piesza, która będzie w tym roku miała formę rogainingu z limitem czasu 8h. Czym jest rogaining możecie sprawdzić tutaj.