Lista zgloszonych zespołów

Trasa "AR" - pieszo-rowerowo-kajakowa
NrNazwaZawodnicyMiejscowość
1AR PoznańŁukasz Grabowski, Katarzyna GallaPoznań/Mochy
2Team 360 / mod-x.orgKornel Jaskuła, Anna TkaczukWichrów/Opole
3Puri TeamMarek Lewandowski, Marcin KańskiBydgoszcz/Bydgoszcz
4Puri TeamMarcin Zimon, Karol PiotrowskiBydgoszcz/Drzewce
5AR WielkopolskaFranciszek Galla, Jakub KoniecznyŚroda Wielkopolska/Poznań
6AWF WarszawaKamil Lesisz, Darek NowickiLegionowo/Świnoroje
7MSStanisław Szloser, Michał LaskowskiWarszawa/Gdynia
8Oriento Expresso TeamKrzysztof Gruhn, Artur BednarekZakrzewo/Pobiedziska
9AboriginalsKajetan Sakowicz, Tomasz PająkZłotów/Złotów
10#WpiszCokolwiekJan Kłopocki, Mateusz KrempaBydgoszcz/Wrocław
11BuldożerMarcin Skawiński, Paweł MielcarekOborniki/Poznań
12maladreipaz / Piłaci z KałaibówKacper Cieślawski, Tomasz PiłatPoznań/Poznań
13GiLGabriel Bujakiewicz, Leszek Herman-IżyckiPobiedziska/Warszawa
14STOPA SŁUPSKZbigniew Kowal, Tomasz KosickiSłupsk/Słupsk
15SwędzidupaMarcin Grabia, Łukasz Kołodziejczyk Gdzie zawieje wiatr/Łódź
16LewiśeŁukasz Wiśniewski, Krzysztof LewandowskiGrudziądz/Chełmno
17Silesia TeamMarzka Janerka, Marcin ŹdziebłoChorzów/Żory
18Morenka Team/SKPT GdańskMarcin Sontowski, Paweł ĆwidakGdańsk/Gdańsk
19Fluo Works AR Patryk Grochowalski, Tomasz GrochowalskiWarszawa/Warszawa
20Tej Morenka TeamMichał Bałchanowski, Katarzyna SochackaGdańsk/Rokietnica
21Kamienna SquadFilip Chromiec, Wojciech Stępiński Gdynia/Rumia
22Go HomeRyszard Ruchlewski, Sławek JanczakToruń/Pszczółki
23GUTO Adventure TeamMaciej Szmyt, Arkadiusz MiklerPoznań/kraków
24Mazurskie TropyPiotr Kwitowski, Patryk GrabskiWarszawa/Warszawa
25Znajomi i przyjaciele królikaPiotr Gajewski, Michał HoriaczekPoznan/Puszczykowo
26Dzik KomandoMiłosz Świć, Błażej SkowrońskiŁódź/Łódź
27Może jest superWojciech Grochowski, Dawid DanielczukWarszawa/Elbląg
28MKMBJarosław Konczalski, Jan MagnuszewskiWrześnia/Jakaś wiocha pod Poznaniem
Trasa piesza (rogaining 8h)
NrImię i nazwiskoKlubMiejscowość
1Jędrzej PiotrowskiSkierniewice
2Tomasz KowalskiLos BanditosBydgoszcz
3Katarzyna PiotrowskaSkierniewice
4Bogumiła CiesielskaGdańsk
5Paweł IgnaczakDrużyna Twojej StarejPoznań
6Katarzyna WojciechowskaSDMCzerwonak
7Jarosław WojciechowskiSDMCzerwonak
8Janusz StockiBiałe Błota
9Katarzyna ŻebrowskaAkacja TeamTrzcianka
10Artur Małowiński:-)Bydgoszcz
11Michalina StudzińskaZagubione/Forest GangKrążkowo
12Kamila ChrząstowskaBydgoszcz
13Mateusz MioduszewskiTeam 360Warszawa
14Karol KłodzińskiTazDevil TeamToruń
15Karolina ChojnackaTazDevil TeamToruń
16Patrycja PodemskaJelenie Nawigacji/Forest GangBydgoszcz
17Łukasz TurekLatające Ho(L)endryWarszawa
18Karol GostomczykRelaksStudzienice
19Adam SzychRamos Rokietnica
20Jacek Hańczykwieczna lufaŚroda Wielkopolska
21Seba WojciechWilga Orient / KS HadesRokietnica
22Jacek GałązkaRoad to NowherePoznań
23Grzegorz GałązkaRoad to NowhereOsielsko
24Michał RudnickiTASAK TeamNowa Wieś Wielka
25Magdalena Cieszkowska-KuchtaKOTIKIBrzezina
26Mariusz KuchtaKOTIKIBrzezina
27Krzysztof PietrzyńskiLeśne dziadyBolechówko
28Robert PiotrowskiLeśne DziadyPoznań
29Maciej KnopkiewiczŁazęgi kostrzyńskieKostrzyn
30Patryk OlejniczakŁazęgi KostrzyńskieGlinka Duchowna
31Jolanta BagińskaBagi TeamObrowo
32Mateusz WojciechowskiPidgor-TeamPoznań
33Paweł BagińskiBagi TeamObrowo
34Katarzyna WojciechowskaPidgor-TeamPoznań
35Michał NowachowiczBydgoszcz
36Katarzyna KinowskaGdańsk
37Edyta JaneczekSkierniewice
38Alicja KozłowskaLeszno
39Sławomir DurkaLeszno
40Witold NogaGdańsk
41Dawid JaszczakBydgoszcz
42Andrzej EiblEiblu TeamChocianów
43Edyta MakowskaZagubione_ForestGangBYDGOSZCZ
44Małgorzata CudakForest GangBydgoszcz
45Edyta Szczepańska-DolnaZDolni-Dolni / Forest GangBydgoszcz
46Kamila DziennikZagubione/Forest GangŁabiszyn
47Michał ZAWADASprytne WiewiórkiToruń
48Grzegorz GroszewskiBydgoszcz
49Witold CiesielskiturboGdańsk
50Wojtek JurkowskiICCP Szczecin
51Tomasz Kaniak ICCPSzczecin
52Tomasz KozłowskiLos Pollos HermanosBugaj
53Izabrla ZechRuda Team/ Forest GangBydgoszcz
54Damian MazurekBydgoszccz
55Małgorzata DomaradzkaBydgoszcz
56Marcin SiedleckiICCPSzczecin
57Aleksandra CzerwińskaCwane lisyBydgoszcz
58Robert PtaszyńskiForest GangBydgoszcz
59Kajetan DolnyZDolni-Dolni / Forest GangBydgoszcz
60Wojciech JaroszewskiDEEP FORESTTryszczyn
61Maria JaroszewskaDEEP FORESTTryszczyn
62Małgorzata Pawłowska Skierniewice
63Andrzej Pawłowski Skierniewice
64Ania FarbotkoForest GangBydgoszcz
65Łukasz ReiwerSzwagrów połowaBiałe Błota
66Piotr RozworaWieczna lufaŚroda wlkp
67Tomasz KościelniakRamosKliny
68Przemysław PankowskiWieczna lufaZaniemyśl
69Michał JóźwiakWIECZNA LUFAŚroda Wlkp
70Błażej ŁyszczarzPyza i SuchotkiBydgoszcz
71Łukasz GrodeckiCobra Rajd TeamGdańsk
72Marek KaszubaOssow
73Aleksandra GumińskaBydgoszcz
74Zuzanna SzymańskaTeam 360°Warszawa
75Marek Dolatowskii tak się zgubięŚwiebodzin
76Przemysław PakułaGłogów
77Grzegorz RaciborskiTASAK Team Bydgoszcz
78Jerzy NowachowiczBydgoszcz
79Marcin BolińskiSzwagrów druga połowaBIAŁE BŁOTA
80Kornelia JanuszkiewiczWATAHA BYDGOSZCZBydgoszcz
81Krzysztof CzerwińskiWATAHA BYDGOSZCZBrodnica
82Dariusz MiśkiewiczOsowiec
83Ryszard RuchlewskiTRteemToruń
84Łukasz RomanowskiDebestimGdańsk
85Justyna Gokiert-SkrentnaGÓRSKIE KOZICEZłotów
86Jan Kłopocki#WpiszCokolwiekBydgoszcz
87Bartosz KlepackiPolice
88Łukasz AdamowiczSzczecin
89Łukasz AdamowiczSzczecin
90Bartosz Mróz52 DSH REMUSWałdowo Szlacheckie
91Michał SeredaEKOTONGrudziądz
92Andrzej GrajekTour De Sklep Skoki TeamGrzybowo
93Maciej TadeuszTour De Sklep Skoki TeamSkoki
94Małgorzata FilipekForest GangBydgoszcz
95Jakub AdamczykTam i z powrotemToruń
96Tomasz BednarczykTrzcianka
97Paweł MoszkowiczNavidator/WawelKarniowice
98Wojciech JonasWyrwidębyŁódź
99Ula Trykozko Team 360Warszawa
100Paweł MikulakLos Pollos HermanosPoznań
101Marcin KrasuskiOK!Sport WarszawaWarszawa
102Tomasz HoryzaTakToruń
103Marcin GrupaRun PasjaPrzyłęki
104Piotr ZachwiejaIchDwojeBydgoszcz
105Ewelina ZachwiejaIchDwojeBydgoszcz
106Paweł WolniewiczDąbrówka
107Magdalena MatelskaPoznan
108Radosław GłowińskiOsadnicyBydgoszcz
109Katarzyna MielcarzewiczBydgoszcz
110Paweł DybekSalomon SuuntoMielec
111Krzysztof SpychałaPoznań