Lista zgłoszonych

NrImię i nazwiskoMiejscowośćKlubRocznik
1Piotr DopierałaDopiewomartombike.pl TEAM1978
2Andrzej EiblChocianówEiblu Team1972
3Rafał FałowskiGAJKÓW 1970
4Marzena RYCERSKA IŁOWA Artemis1975
5Aga StaniewskaPoznańAR Poznań1986
6Justyna SmektałaNowy BelęcinBukos27.08.1981
7Krzysztof LewandowskiChełmnoLewy Team1985
8Karolina DudziakLesznoUks dąb Leszno1978
9Maciej BratekLegnicaTrzeba tyrać cały rok1989
10Joanna OwczarzPoznańWłóczymordy1983
11Janusz OlbrychtWarszawaOLBnO1955
12Tadeusz MleczekŚwidnicaTadek team1958
13Ewa MisiaczekWarszawaKB GALERIA WARSZAWA1968
14Łukasz SzmytLeszno 1976
15Patrycja PodemskaBydgoszczZmusili nas!1988
16Jakub KrólPoznańBluebirds1986
17Paweł JankowiakPaproćChyże BnO1989
18Maciej KrzyśkoPełczyceZOZOS1964
19JAROSŁAW KONCZALSKIWrześniaMKMB1978
20Maria WolffPoznańBluebirds1988
21Anna KaczmarekLesznoOrienteering Leszno1986
22Sebastian NieckarzWschowa-1989
23Wioletta FałowskaWrocławWF1970
24Wojciech WasikiewiczTarnowo Podgórne-1967
25Hubert AugustyniakOsogóraOsaGoraTeam1979
26Szczepan KogutŻagańUKS Energetyk Dychów1978
27Mateusz SuwaraWrocławSP 66 Wrocław1987
28Paweł FidelakWrocławSP 66 Wrocław1973
29Michał KuśWarszawaKlub InO Stowarzysze1982
30Agnieszka KuśWarszawaKlub InO Stowarzysze1982
31TOMASZ KAŹMIERCZAKLESZNOT-MAKS 1976
32Barbara GallaMochyHKS Azymut Mochy1959
33Marek LewandowskiBydgoszczLewy Team1991
34Krzysztof GruhnZakrzewoOriento Expresso Team1983
35Borys BIŃKOWSKIOborniki ŚląskiePizca del Mundo1981
36Magdalena MatelskaPoznanPetronelka1978
37Paweł SzynkarekPoznańSamowolka1971
38Michał AntkowiakPoznańPozn. Tow. Przeciwdział. Nieruchawstwu1973
39Jarosław WojciechowskiPoznańAutsaider1966
40Katarzyna WojciechowskaCzerwonakAutsaider1967
41Sebastian GrodeckiChocianówKB Zdyszaaani Chocianów1978
42Grzegorz StężyckiŚwiętoszów10 BKPanc1982
43Mariusz SitnickiŚwiętoszów10 BKPanc1977
44Paweł GolinowskiŚwiętoszów10 BKPanc1979
45Mateusz MioduszewskiWarszawaUKA1976
46Ania FarbotkoBydgoszczWataha Farbotki1977
47Dariusz MiskiewiczOsowiec-1968
48Marcin SkawińskiObornikiDziad Borowy1976
49Artur BednarekPobiedziskaOriento Expresso Team1983
50Mariusz PlesinskiŚwietoszów10BKPanc1973
51Paweł CzaplickiPoznańKawaleria Rowerów Elektrycznych1968
52Pawel HoraninSławoborzeHorcio Team1988
53Aleksandra CzerwińskaBydgoszczCwane lisy1988
54Krzysztof StrządałaŻagań11brem1989
55MAREK ZAREMBAŁĘKA MROCZEŃSKAKAMIKADZE14051960
56Dariusz WlaźPaczkowowolny elektron1963
57Jerzy GórniakGruszczynBiegam bo lubię1965
58Elżbieta GórniakGruszczynBiegam bo lubię1966
59Tomasz BączykPoznańWolny elektron1966
60Przemysław BiegańskiPoznańŻTR1988
61Tomasz KowalskiBydgoszczKTG "TRAWERS"1965
62Paweł BagińskiObrowoBagi Team1980
63Berndeta ZIELONKABrzeźnicaArtemis1974
64Seba CzaickiOleśnicaBRUBECK Team1977
65Marcin ZaborowskiOlsztynJS4016 Olsztyn02.12.1991
66Piotr MurawskiLesznoAzymut Mochy1973
67Przemysław SzarlikDopiewiecKS Tęcza1970
68Jacek HajdukOleśnicaBez Skorka1975
69Marcin GrabowskiPoznańLeśni Poznań1988
70Paweł WolniewiczDąbrówka 1973
71Dominik MirowskiWrocławKS Artemis1981
72Edyta Szczepańska-DolnaBydgoszczCrazy Mamuśki1969
73Justyna DaleckaRuda Śląska 1977
74Marta SiedleckaPogwizdówStare ale Jare1971
75Michał JędroszkowiakKsiąż Wielkopolskiinov-81978
76Tomasz KrasowskiWrocław. 1977
77Waldemar BinkowskiLeszno-1963
78Bartłomiej KuriataWrocław:-)1973
79Arkadiusz WołoszWarszawa 1978
80Nikodem SeidelMochyTeam krótkie rękawki2001
81Alex GrobelnyLesznoTeam krótkie rękawki2002
82Kasia NowackaMochyHKS Azymut Mochy2000
83Wojciech WiatrPoznań:)1970