BYDGOSZCZ 23.03.2024

Newsy

Ostatnie aktualności

Informacje

Wszystko co musisz wiedzieć, żeby wystartować w rajdzie miejskim
Rajd miejski to połączenie wysiłku, zabawy i nawigacji

Rajd miejski to szczególna forma dyscypliny Adventure Race. Odbywa się w przestrzeni miejskiej, zahaczając o okolice miasta i to co ją wyróżnia to olbrzymia liczba zadań specjalnych do wykonania po drodze.

Podczas Rajdu Miejskiego w Bydgoszczy zawodnicy startować będą solo lub w zespołach. Rajd składać się będzie z odcinków rowerowych, biegowych i kajakowych (w zależności od wybranej trasy).

Nieodłącznym elementem Adventure Race jest mapa i kompas. Wszystkie odcinki pokonywane są w formule "na orientację", czyli zawodnicy/zespoły same wybierają sobie drogę dotarcia do kolejnych punktów kontrolnych i to one same dbają o to, żeby podczas tej drogi się nie zagubić.

 • Rower

  na trasie AR80, AR20

 • BIEG/MARSZ

  na wszystkich trasach

 • KAJAK

  na trasie AR80 i AR20

 • ZADANIA SPECJALNE

  na trasach rajdowych i rodzinnej

Dyscypliny

W zależności od wybranej trasy, podczas rajdu poruszamy się pieszo, rowerem i kajakiem po drodze wykonując zadania specjalne!

Rower

Etap, podczas którego wyjedziemy ze ścisłego centrum, zwiedzając miejsca na obrzeżach miasta.

Bieg

Etap odbywa się w mieście i nie tylko – podczas niego wykonacie większość zadań specjalnych.

Kajak

Spływ kajakiem Brdą przez bydgoską starówkę? A może wiosłowanie po okolicznym akwenie? Wszystkiego dowiecie się w swoim czasie – na pewno poznacie miasto z innej, niesamowicie pięknej perspektywy.

Zadania Specjalne

Na rajdzie miejskim można spodziewać się każdego zadania – od logicznych, przez muzyczne, kooperacyjne, po linowe i sprawnościowe.

Opinie uczestników

Zorganizowaliśmy dla Was już wiele imprez. Poznajcie opinie uczestników poprzednich naszych przedsięwzięć.