Wyniki

VIII Rajd Konwalii to już historia, dla nas był to kolejny test, bo po raz pierwszy robiliśmy trasę o długości aż 300 kilometrów. Mamy nadzieję, że się podobało a plaga komarów nie będzie jedynym wspomnieniem z trasy :)

Prezentujemy wstępne wyniki:

VIII Rajd Konwalii – Bike

VIII Rajd Konwalii – Relax

VIII Rajd Konwalii – Adventure

VIII Rajd Konwalii – Speed

Komunikat startowy

Prezentujemy Komunikat Startowy i zachęcamy do zapoznania się.

A dokładny schemat trasy Adventure tutaj: schemat trasy Adventure

Formularz zgłoszeniowy zamknięty

Mapy wysłane do druku, formularz zgłoszeniowy zamknięty. Mamy jeszcze kilka miejsc na trasie Relax, na którą można się zgłaszać mailowo: kontakt@adventuresport.pl

Strefy zmian

Na trasie Speed będą 2 strefy zmian. Na obie strefy uczestnicy NIE mają możliwości zdeponowania własnych przepaków. Na obu strefach organizator zapewnia dostęp do pitnej wody. Dodatkowo po etapie nr 2 – pieszym – zawodnicy mogą w strefie zostawić niepotrzebny sprzęt (np. buty biegowe), który będzie odwieziony na metę.

Na trasie Adventure strefy zmian są cztery:

Strefa zmian A – po etapie 1 (rowerowym) i etapie 4 (pieszym) – zawodnicy mogą zdeponować przepak – maksymalnie 80l. Organizator zapewnia dostęp do wody pitnej.
Strefa zmian B – po etapie 2 (pieszym) przed etapem 3 (kajakowym) – brak przepaków – zawodnicy pobierają kajaki, wiosła i kapoki dostarczone przez organizatora. Tuż obok startu etapu kajakowego znajduje się sklep spożywczy.
Strefa zmian C – po etapie 3 (kajakowym), przed etapem 4 (pieszym) – brak przepaków – zawodnicy zostawiają kajaki, wiosła i kapoki. Mogą też zostawić inny niepotrzebny sprzęt, który zostanie im przewieziony na metę.
Strefa zmian D – po etapie 5 (rowerowym) i po etapie 6 (pieszym) – zawodnicy mogą zdeponować przepak – maksymalnie 80l. Organizator zapewnia dostęp do wody pitnej. Na 90% będzie dostęp również do wrzątku.

Przepaki zawodnicy deponują w bazie rajdu przed startem w odpowiednio oznaczonych torbach/skrzyniach.

Na trasie Relax – organizator zapewnia wodę pitną przed i po etapie kajakowym.

Schematy tras

schemat schemat2 schemat3

Schemat trasy

Przedstawiamy schemat trasy Adventure, może on ulec jeszcze kosmetycznym zmianom, ale mniej więcej trasa będzie prezentowała się tak jak poniżej.

Jeśli chodzi o trasę Speed to jest ona w trakcie sprawdzania, ale wstępnie będzie składała się z 5 etapów: rower 10km, kajak 6km, rower 25km, bieg 20km, rower 10km.

Trasa Relax to około 30 kilometrów pieszo i 3,5km kajakowania. Przy kajakowaniu w dwójkę około 500m dodatkowo.

trasa_adventure_schemat

Rozpoczynamy zapisy

Otworzyliśmy formularz zgłoszeniowy. Wszyscy, którzy zapiszą się na rajd i opłacą wpisowe do 5 marca mogą liczyć na upust w wysokości 15% za osobę, czyli:

  • Trasa Adventure – 212,50PLN (zespół)
  • Trasa Speed – 110,50PLN (zespół)
  • Trasa Bike – 42,50 PLN (osoba)
  • Trasa Relax – 42,50 PLN (Osoba)

Zapraszamy do zgłoszeń!

VIII Rajd Konwalii

IMGP8531Po raz trzeci zapraszamy w pierwszy weekend sierpnia na Pojezierze Drawskie na Rajd Konwalii. Tym razem zmieniamy trochę konfigurację tras. Trasa Adventure wydłużamy do 250km (+ok. 50km bonusowych) będzie ona startować w piątek wcześnei rano i zawodnicy na pokonanie trasy będą mieli 40 godzin. Trasę Medium, która cieszyła się ostatnio bardzo małym powodzeniem, zamieniamy na Speed – krótki rajd dwójkowy z rowerem, biegiem i kajakiem oraz zadaniem specjalnym. Trasa Bike, należąca do Pucharu Polski, i trasa Relax pozostają bez zmian. Na trasie Relax skracamy kajak do ok. 5 km.

 

Będzie to wyglądało tak:

  • Bike – 100km (sam rower – formuła scorelauf)
  • Relax – 30km (25km bieg i pętla kajakiem po jeziorze 5km)
  • Speed – 70km (rower 50km, bieg 15km i kajak 5km + zadania specjalne) – zespoły dwójkowe
  • Adventure – 250km + 50km bonusu – zespoły dwójkowe, start w piątek rano, limit 40h (rower, bieg, kajak)