Lista zgloszonych zespołów

Trasa Adventure - 250 km
NrNazwaZawodnicyMiejscowość
1Lewy TeamMarek Lewandowski(1991)
Krzysztof Lewandowski(1985)
Bydgoszcz/Chełmno
231 BLTPiotr Jakubik(1971)
Robert Halamus(48)
Poznań/Poznań
3Zmęczeni życiemPawel Horanin(1988)
Marcin Grabowski(1988)
Sławoborze/Poznan
4Na razie SOLOLeszek Herman-Iżycki(1958)
Gabriel Bujakiewicz(0)
Warszawa/
5Wojownicy WódyPaweł Górczyński(1981)
Kacper Cieślawski(25)
Wiry/Poznań
6NAPIER...ACZEPatryk Szymański(1979)
Dariusz Poślednik(43)
Mosina/Złotniki
7HealthAheadTomasz Radczuk(0)
Oleksandr Darchuk(0)
Kraków/Kraków
Trasa Speed - 70 km
NrNazwaZawodnicyMiejscowość
1Huragan KabatyAnna Kosikowska(1988)
Bartosz Grzeszczyk(30)
Warszawa/Warszawa
2Marczewy TeamAnna Marczewska(1977)
Sławomir Marczewski(46)
Złotów/Złotów
3ZGRANY TEAMADRIAN LEWICKI(1993)
WIOLETTA DOMINAS(27)
ŻARY/BLEDZEW
4FXR TeamRadosław Ociepa(1982)
Sebastian Pietrzak(31)
Łódź/Łódź
5Niemrawe MisieMarcin Roszkowski(1972)
Marianna Roszkowska(18)
Warszawa/Warszawa
6AboriginalsTomasz Pająk(1975)
Łukasz Gmurczk(34)
Złotów/Złotów
7ZorientowaniMagdalena Fruba(1985)
Mariusz Konkolewski(0)
Warszawa/
8MaltaMarcin Siedlecki(1976)
Tomasz Kaniak(35)
Szczecin/Szczecin
9Bagi TeamJolanta Bagińska(1982)
Paweł Bagiński(38)
Obrowo/Obrowo
10OVER LIMITJoanna Trafas(1972)
Magdalena Dybul(48)
Kicin/POZNAŃ
11KOTIKIMariusz KUCHTA(1970)
Magdalena Cieszkowska-Kuchta(46)
Brzezina/Brzezina
12Uciekinierzy z InkubatoraWojtek Bazyly(1983)
Szymon Kryger(32)
Poznań/Poznań
13Pośrodku ŻywotaMichał Madaliński(1955)
Iwona Soczyńska(57)
Podkowa Leśna/Podkowa Leśna
14STOPA SłupskSławomir Ćwirko(1972)
Paweł Sadowski(39)
Słupsk/Słupsk
15Żubr i SpokójAdam Żyliński(1984)
Joanna Pałdyna(28)
Gdańsk/Gdańsk
16Stopa Słupsk 2Jacek WĄSICKI(1973)
Arkadiusz BIAŁAS(42)
Słupsk/Słupsk
17Rafał Fałowski(1970)
Wioletta Fałowska(48)
Gajków/Gajków
18KU AZS WAT WarszawaDiana Gordon(1990)
Maciej Gędziorowski(28)
Piaseczno/Pionki
19DS TeamMaciej Rek(1990)
Monika Popławska(29)
Milanówek/Milanówek
20Biegnące ZającePrzemysław Zając(1972)
Jagoda Bednarczyk(1978)
Gliwice/Gliwice
21#WpiszCokolwiekJan Kłopocki(1991)
Mateusz Krempa(27)
Bydgoszcz/Osielsko
22over 40Jacek Skibniewski(1976)
Dariusz Popławski(55)
warszawa/Białystok
23WeTeamCezary Brandebura(1989)
Aleksandra Kurpiel(25)
Szczecin/Szczecin
24Błoto na PrzegubachPaweł Luliński(1985)
Tomasz Ząbkowicz(1985)
Warszawa/Warszawa
25BigYellowFoot Adventure TeamKarolina Szymońska(1991)
Marcin Żochowski(36)
Gdynia/Gdynia
26Ewa Firuta(1983)
Paweł Firuta(35)
Wrocław/Wrocław
27Anna Kosior(1981)
Sylwia Roszkowska(37)
Warszawa/Łódź
28Bydgoszcz City RaceAleksandra Kowalczyk(1995)
Maciej Kliniewski(1995)
Osielsko/Bydgoszcz
Trasa Relax - 30km
NrImię i nazwiskoKlubMiejscowość
1Arek BorowczykFarFarAwayPoznań
2Krzysztof PawlakDT4YOUMTB TEAMOborniki
3Romuald MiszewskiAsconi Polska_wINORumia
4Krzysztof Urbaniak PZOSWarszawa
5Marta WilczyńskaFrąckiPoznań
6Patryk FrąckowiakFrąckiPoznań
7Katarzyna TużylakKacha i GrzechBydgoszcz
8Grzegorz GroszewskiKacha i GrzechBydgoszcz
9Arkadiusz OsińskiFerdek Kiepski Super StarMalbork
10Sebastian Wesołowski 1 Brygada Logistyczna Bydgoszcz
11Piotr MurawskiAzymut MochyLeszno
12Marta Murawska Azymut MochyLeszno
13Ewa Murawska Azymut Mochy Leszno
14Janusz StockiLeśny Dziadek DrugiBiałe Błota
15Łukasz SzmytLeszno
16Katarzyna Nowicka-SzmytLeszno
17Paweł Wolniewicz Dąbrówka
18Kornelia JanuszkiewiczWataha BydgoszczBydgoszcz
19IZABELA ZECHWATAHA BYDGOSZCZBydgoszcz
20Piotr BorkiewiczNocna FuriaBydgoszcz
21Marlena BorkiewiczNocna FuriaBydgoszcz
22Krzysztof TarkowskiNocna FuriaToruń
23Weronika KosnoAdventure ArchitectsPoznań
24Michał FilipiakWKTJPoznań
25Dorota DrzewieckaWKTJPoznań
26Aleksandra FilipiakWKTJPoznań
27MICHAŁ WĘSIERSKISILARSGDAŃSK
28ANETA SZENTAKSILARSGDAŃSK
29Agnieszka MichałekWKTJPoznań
30Monika JaniakLeszno
31Katarzyna BarełkowskaAdventure ArchitectsPoznań
32Katarzyna ŻabińskaDraża TeamPoznań
33Tomasz OwczarskiWKS CHOJNICEChojnice
34Maciej DrajerczakT-raperzy znad WartyPoznań
35Tomasz CegłaT-raperzy znad WartyPoznań
36Małgorzata DrajerczakDraża TeamPoznań
37Paweł DąbrowskiPoznań
38Franciszek DąbrowskiPoznań
39Dariusz MiśkiewiczOsowiec
40Arkadiusz WołoszWarszawa
41Andrzej KrzemińskiTułaczeKoszalin
42Robert PiechockiTułaczeKoszalin
43Tomasz KowalskiLeśny Dziadek Drugi i PółBydgoszcz
Trasa Bike - 100km
NrImię i nazwiskoKlubMiejscowość
1Konrad JaskólskiForest GapsGdańsk
2Kamila TruszkowskaGdańsk
3Marek SadowskiJMDekoratornia.plCzaple
4Mariusz RudnickiOrient expressWołów
5KRZYSZTOF KOWALSKIORIENT EXPRESSWOŁÓW
6Marcin OwczarskiMMGOBoryTeamChojnice
7Małgorzata LisekLudzie JackaChojnice
8Bartłomiej OlejnikLudzie JackaKoszalin
9Filip MikołajczakLudzie JackaChojnice
10Krzysztof ŁuszczewskiLudzie JackaZłotów
11Andrzej PiwakowskiHarpaganGdańsk
Trasa Dogtrekking - 25km
NrImię i nazwiskoKlubMiejscowość
1Natalia BiegałaDrużyna KlementynyPoznań
2Aleksandra CzerwińskaCwane lisyBydgoszcz
3Piotr GórniakPiotruś Pan i DzwoneczkiSwarzędz
4Patrycja PodemskaWataha BydgoszczBydgoszcz
5Tomasz BanasiakLeśne SzamanyWrocław
6Monika NaliwajkoLeśne SzamanyWrocław
7Jerzy GórniakRakija rządziGruszczyn
8Agnieszka StawickaZ Benkiem do celuPoznań
9Agnieszka StawickaZ Benkiem do celuPoznań
10Bogumiła Ciesielskaja i onaGdańsk