Dziękujemy!

IMG_4935_DxOPoznańska Bimba 2016 już za nami. W zawodach wystartowało 158 uczestników. 41 zespołów na trasie Helmut i 26 na trasie Pestka. Wszystkim, w imieniu organizatorów, chciałbym serdecznie podziękować za udział. Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze i że trasa i zadania spełniły Wasze oczekiwania. Z roku na rok coraz trudniej wymyślić coś nowego, ale mam nadzieję, że mimo wszystko udało nam się Was trochę zaskoczyć.

Wyniki ze zmagań uzupełnione o kary za spóźnienia na metę już w dziale wyniki. Większości zespołów udało ukończyć się całą trasę, a to chyba znaczy, że była łatwiejsza niż przed rokiem? Albo tak ostro trenowaliście?

Na naszej stronie fejsbukowej wrzucamy na bieżąco zdjęcia i relacje z imprezy. Napisaliście takową i chcecie się pochwalić? Podsyłajcie, będziemy linkować :) Pierwsza relacja, z punktu widzenia organizatora, na adventuresport.pl

Widzimy się za miesiąc w Bydgoszczy?

 

Wstępne wyniki

Prezentujemy wstępnie wyniki obu tras. Jeśli coś się nie zgadza, dajcie znać mailowo. Wyniki nie zawierają jeszcze kary za przekroczony limit czasu.

Wyniki wstępne trasa Helmut
Wyniki wstępne trasa Pestka

Komunikat startowy

Poniżej zamieszczamy komunikat startowy z przydatnymi, mamy nadzieję, informacjami. W razie wątpliwości jesteśmy pod mailem rajdkonwalii@gmail.com. Więcej szczegółów na odprawie technicznej w sobotę przed startem.

Komunikat startowy

Transmisja na żywo – ŚledźGPS

logo_sledzPodczas zawodów będziemy starali się na bieżąco relacjonować to co się dzieje na trasie na naszym profilu na FB, tak, żeby Wasi kibice wiedzieli, co się z Wami dzieje i kiedy przybyć nad Rusałkę, żeby przybić Wam piątkę na mecie.

Możecie kibicom ułatwić śledzenie zawodów, a nam bardzo organizację rajdu korzystając z naszej darmowej aplikacji ŚledźGPS (do pobrania z Google Play). Po pobraniu należy się zarejestrować, a w dniu zawodów w momencie odpalić aplikację w telefonie. Pamiętajcie, żeby naładować telefon, a jak ktoś planuje być na trasie dłużej niż 6-7h to wskazane jest też wzięcie power banka. Dzięki tej aplikacji kibice będą mogli na bieżąco śledzić Wasze zmagania na trasie na stronie http://sledzgps.pl

Poprawiony schemat trasy Helmut

schemat_helmutPrzedstawiamy poprawiony schemat trasy Helmut. Łącznie wyszło 80km + tyle ile będziecie mieć do nabiegania karnych rund  za niewykonane zadania specjalne :) Przygotowaliśmy 12 zadań specjalnych.

Klikając w obrazek obok można schemat powiększyć :)

Trasa Pestka jak zwykle będzie miała około 40km w linii prostej, przy czym w tym roku podróżowanie komunikacją miejską będzie bardzo opłacalne :)

Ruszyły zapisy!

buff zielonyTo nie primaaprilisowy żart! Właśnie uruchomiliśmy formularz zgłoszeniowy na IV Poznańską Bimbę!

Tańsze wpisowe do 4 kwietnia!

Zgłaszając się na rajd możecie domówić do pakietu naszego rajdowego buffa w jednym z czterech kolorów. Cena to 20 zł, a jeśli zgłosicie się również na Bydgoszcz City Race to cena buffa wynosi 10 zł.

 

Baza rajdu nad Rusałką

logo_newJest nam niezmiernie miło poinformować, że tegoroczna Poznańska Bimba wystartuje znad Jeziora Rusałka. Mamy nadzieję, że dzięki temu miło spędzicie czas nie tylko podczas rajdu, ale także na mecie, wspólnie przesiadując na plaży przy coca-coli i rozpracowując warianty :)

A to wszystko dzięki współpracy z Fundacją Sama Frajda, która zarządza terenami nad Rusałką. Byliście już u nich w restauracji? Najlepsza pizza w mieście prosto z pieca opalanego drewnem :)

Poznańska Bimba 2016

Rozpoczęliśmy przygotowania Poznańskiej Bimby 2016. Jak zwykle czekać na Was będą dwie trasy: sportowa “Helmut” o długości 75km z rowerem, bieganiem i kajakiem oraz rekreacyjna “Pestka” piesza z możliwością korzystania z komunikacji miejskiej.  Na obu trasach mnóstwo zadań specjalnych i świetnej zabawy! :)

Zapisy rozpoczynamy na początku kwietnia!