Lista zgloszonych zespołów

Trasa rajdowa

NrNazwaZawodnicyMiejscowość
1Jelenie Nawigacji/Forest GangPatrycja Podemska, Izabela ZechBydgoszcz/Bydgoszcz
2Cwane lisy / Forest GangAleksandra Czerwińska, Alina OlejniczakBydgoszcz/Bydgoszcz
3Lewy TeamMarek Lewandowski, Marek LewandowskiBydgoszcz/Bydgoszcz
4SDMKatarzyna Wojciechowska, Jarosław WojciechowskiPoznań/Poznań
5KU AZS WAT WarszawaMaciej Gędziorowski, Diana GordonPionki/Warszawa
6Multany 2019Zbigniew Czajkowski, Sylwia TomasikBydgoszcz/Koronowo
7Bagi TeamJolanta Bagińska, Paweł BagińskiObrowo/Obrowo
8RododendronyMarek Filipiak, Mateusz FilipiakPoznań/Poznań
9HydroślimakiMarcin Dusiło, Katarzyna SiwiecWarszawa/Warszawa
10Nie-placz-FKMikołaj Modrzejewski, Ewa ModrzejewskaZalesie Górne/Zalesie Górne
11Filipki Team/Forest GangMałgorzata Filipek, Mateusz FilipekBydgoszcz/Bydgoszcz
12Crazy Mamuśki Forest GangAnia Farbotko, Edyta Szczepańska- DolnaBydgoszcz/Bydgoszcz
13Werniolki / Forest GangAnna Karcz, Karol WernitzBydgoszcz/Bydgoszcz
14LOSTMarcin Chmielewski, Izabela WojtczakBydgoszcz/Bydgoszcz
15Bracia WDominik Wels, Robert WelsGarzyn/
16#WpiszCokolwiekJan Kłopocki, Paulina BadziągowskaBydgoszcz/Bydgoszcz
17Koty PoznańPaulina Handke, Marcin GrabowskiPoznań/Poznań
18SOBOWIEC TEAMSzymon Sobowiec, Mirka SobowiecBydgoszcz/Bydgoszcz
19Buszujące w lesieDorota Adamczyk, Aleksandra SiudowskaToruń/Toruń
20THE REFUGEE TEAMLUIS RUIZ, FRANCISCO ELIASBYDGOSZCZ/BYDGOSZCZ
21Zdolni-Dolni/Forest GangEdyta Szczepańska-Dolna, Marcin DolnyBydgoszcz/Bydgoszcz
22M&AMichał Laskowski, Adam ŻylińskiGdynia/Gdynia
23Banda Harrego/Forest GangWaldemar Krueger, Karolina KruegerŁochowice/Łochowice
24Miętkie fajeMariusz Leśniowski, Michał Jarocki Gdańsk/GDAŃSK
25Gratiny Natalia Zięba, Paulina HalińskaGdansk/Gdańsk
26Morenka TeamMichał Bałchanowski, Marcin SontowskiGdańsk/Gdańsk
27Vanilia i PączuśWojciech Szelachowski, Helena SzelachowskaWarszawa/Warszawa
28NAPIER...ACZEPaweł Górczyński, Paweł BłażejewskiWiry/Niemcz
29BluebirdsJakub Król, Maria WolffPoznań/Poznań
30Farbotka & Piguła/ Forest GangAnia Farbotko, Marysia ModzelewskaBydgoszcz/Bydgoszcz
31DziabnięciMarzka Janerka, Artur MorońChorzów/Chorzów
32ŚledźGPS.plJacek Galla, Agata BłotnickaMochy/Mogilno
33Żółwiki Paulina Rożek , Łukasz CzajaFrank/Bytonia
34Rajd KonwaliiWładysław Sielicki, Adrianna SielickaSłubice/SŁUBICE
35AR PoznańMateusz Hoffmann, Marek MuszyńskiLipno/Poznań
36Majezon TeamArtur Cichy, Jan MagnuszewskiLuboń/Dąbrówka
37Strč prst skrz krkIvan Ilko, Kasia GallaTrebisov/Mochy

Trasa piesza

NrNazwaZawodnicyMiejscowość
1MBAKMonika Bińczyk, Andrzej KucińskiWarszawa
2KonwalieMaria Marciniak, Dorcia, Tadziu i Tomek MarciniakWrocław
3Łaciate ciaptakiPaweł Wolniewicz, Agata Wolniewicz, Natalia WolniewiczDąbrówka
4Rododendrony 2Agnieszka Filipiak, Adrianna i Agnieszka FilipiakPoznań
5Dwór SoszkaJoanna Szulc, Małgorzata Soszyńska, Paweł Soszyński, Radosław SzulcBydgoszcz
6WalkirieAnna Uzarska-Świerczek, Ewa uzarska-świerczek, Artur uzarski-świerczek Bydgoszcz
7SpinaczeWiktoria Jarczak, Jan Kuczkowski Bydgoszcz
8Kwidzyn RangersAdam Tatarowski, Natalia, AgatkaKwidzyn
9Eagle teamMateusz Orłowicz , Bydgoszcz
10Kitty mordka team Ludmiła Lyczmańska , Aleksandra Lyczmańska, Adam LyczmańskiBydgoszcz
11Drużyna WitoldaAlina Sadurska, Kasia i Witek Galla, Kasia i Gaja Knapek :DPrzyłęki
12Majezon TeamArtur Cichy, Jan MagnuszewskiLuboń
13M&MMichał Molski, Madzia MoldkaBydgoszcz
14Bydgoszcz Archers MinisKarol Chodor, Kamil Pełka,Szymon Obremski,Kacper Chodor,Karol ChodorBydgoszcz
15ZulakiRenata Zujkiewiczu, Kajetan WerderBydgoszcz
16The SalamonsMarta SALAMON, SalamonBydgoszcz
17AMMZAnna Wróblewska-Zawadzka, MaksymilianZłotniki Kujawskie