Lista zgłoszeń

TRASA AR 75

AR 75NAZWA ZESPOŁUIMIĘNAZWISKOMIEJSCOWOŚĆIMIĘNAZWISKOMIEJSCOWOŚĆSTATUS
1LewiśeŁukaszWiśniewskiBydgoszczKrzysztofLewandowskiChełmnoopłacone
2De Brat & BratGrzegorzGałązkaOsielskoJacekGałązkaPoznańopłacone
3Łaziki ŻTRMichałZielińskiPoznańPrzemysławBiegańskiPoznańopłacone
4stare zgredyMarcinKańskiBydgoszczAndrzejBurekBydgoszczopłacone
5Morenka TeamMichałBałchanowskiGdańskMarcinSontowskiGdańskopłacone
6Miętkie FajeMariuszLeśniowskiGdańskCezaryStachewiczBielkówkoopłacone
7Fluo WorksTomaszGrochowalskiWarszawaAleksandraCzerwińskaBydgoszczopłacone
8LostMarcinChmielewskiBydgoszczDawidLewandowskiBydgoszczopłacone
9Bad OrientPawełBłażejewskiNiemczArturKlonowskiOsielskoopłacone
10gRUNtMarcinSzczepaniakKoninAleksandraSiwczukWarszawaopłacone
11Trójmiejska Grupa PościgowaPawełPruszkowskiGdańskMichałRadzimierskiGdyniaopłacone
12BandziorrryMałgorzataFilipekBydgoszczWojciechLutowskiBydgoszczopłacone
13Czarny Biały WiewiórkaTomaszPiłatPoznańMaciejŻytkowiakPoznańopłacone
14Chytre HienyAnnaKarczBydgoszczMichałBorkowskiBydgoszczopłacone
15Laska z TinderaJędrzejKaczmarekPoznańMariuszWesołowskiPoznańopłacone
16Zombie BobryMikołajOlszewskiBydgoszczEmiliaFilipekBydgoszczopłacone
17Coś nom pizło na łebJanByrczekGliwiceAgataŚwiątekBytówopłacone
18Stopa SłupskZbigniewKowalSłupskTomaszKosickiSłupskopłacone
19MKMBJarosławKonczalskiWrześniaJanŻywokostZapolemopłacone
20Pogięte SzprychyKatarzynaMoroz-GołackaŁódźAgnieszkaŚredniakŁódźopłacone
21Zmęczeni sukcesemKrzysztofŁątkowskiPoznańIzabelaJedynak-DoroszTulceopłacone
22Biały KiełCezaryBrandeburaSzczecinAleksandraKurpielSzczecinopłacone
23Drużyna FilemonaMagdalenaMatelskaMarcinWicheropłacone
24STOPA Słupsk 2SebastianZabielskiSłupskAndrzejGajewskiDamnicaopłacone
25double troubleŁukaszHaladynOstrzeszówMałgorzataHaladynOstrzeszówopłacone

AR 40

AR 40IMIĘNAZWISKOMIEJSCOWOŚĆSTATUS
1PatrycjaPodemskaBydgoszczopłacone
2KasiaLemkeBydgoszcz/Poznańopłacone
3PawełMikulakPoznańopłacone
4TomaszKozłowskiBugajopłacone
5EdytaSzczepańska-DolnaBydgoszczopłacone
6IzabelaZechBydgoszczopłacone
7MałgorzataFILIPEKBydgoszcz
8MarcinWachowiakBydgoszczopłacone
9PiotrRybackiWarszawaopłacone
10JoannaTrafasKicinopłacone
11PAWEŁGULBYDGOSZCZopłacone
12MałgorzataCudakBydgoszczopłacone
13MarcinSkawińskiOborniki
14PavelKozelGdańskopłacone
15MarekDolatowskiŚwiebodzinopłacone
16OlgaWachePrzeźmierowoopłacone
17MikołajWiśniewskiBydgoszczopłacone
18NataliaNowakowskaBydgoszczopłacone
19ŁukaszKaniewskiKcyniaopłacone
20KamilaDziennikŁabiszynopłacone
21PawełBagińskiObrowoopłacone
22WaldemarFijorToruńopłacone
23MichalinaStudzińskaBydgoszczopłacone
24ŁukaszPrętkiBiedruskoopłacone
25MichałPominJanowiec Wielkopolskiopłacone
26AgnieszkaLewandowskaBydgoszczopłacone
27MagdalenaPawlicka-DybulPoznańopłacone
28ŁukaszOlszewskiBydgoszczopłacone
29MarekLewandowskiopłacone
30PawełGrześkowiakPuszczykowoopłacone
31MichałHoriaczekopłacone

TP 10

TP 10NAZWA ZESPOŁUIMIĘNAZWISKOMIEJSCOWOŚĆIMIĘNAZWISKOIMIĘNAZWISKOIMIĘNAZWISKOSTATUS
1The AndżejsMaciejDregerMiędzychódJarekZygmunciakxxxxopłacone
2Jazda z KotamiSebastianPietrzakŁódźAnnaPańkaxxxxopłacone
3Waleczne kapibaryKrzysztofMajcherPędzewoŁucjaTrzeciakxxxxopłacone
4Śpiesz się powoliPawełMajcherPędzewoDawidLudkowskiMariuszPracaJoannaPracaopłacone
5WiktoriaJarczakBydgoszczKatarzynaGrochockaPawełWalkowiakxxopłacone
6Olek Pro TeamMagdalenaSzutkoBydgoszczOlekSzutkoopłacone
7TikkersiJustynaBujalskaBydgoszczHannaJanczewska
8WiktowoJowitkaKoniczyńskaBydgoszczZuzannaDziża-Koniczyńska